sigarayla savaşanlar, sigarayı bırakmak arık çok kolay
doktor kontrolünde %95 başarı sigara bırakma, sigarayı bırakmanın yolları
sigara bırakma merkezi, sigara bırakma yöntemleri, sigara bırakma ilaçları Sigarayla Savasanlar, sigara bırakma merkezi sigarayla savaşanlar der; Sigarayı Bırakmak Çok Kolay sigarayla savaşanlar, bilgi ve randevu sigarayla savaşanlar iletişim bilgileri
sigara bırakma merkezi, doktor kontrolünde
sigara bırakma yöntemleri
Untitled Document
Untitled Document
   Kullanıcı adı:
   Şifre:           
       Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum
 
sigarayı bizimle bırakan firmalar
sigarayı bizimle bırakan kişiler
 
sigara bırakmak için doktara danış (ücretsiz)
 
sigara bağımlılık testi, sigara bırakma zamanı
 
sigara bıraktıran bitkisel karışım
 
sigara içmek yasak levhaları, panoları
 
Yeşilay
 
dumansız hava sahası
 
 
 
 
 
 
Aktif Ziyaretçi
Bugün Tekil 27 
AYRINTI
 
sigara bıraktıran
 
 
 
 

 

SİGARAYLA SAVAŞANLAR HAKKINDA:

Sigarayla Savaşanlar hareketini  M.Ubeyd Korbey başlatmıştır. Sigara ve sigara üreticileriyle mücadelenin imkansız olarak görüldüğü bir dönemde çalışmalarına başlamış ve 1994 yılında Sigarayla Savaşanlar Vakfı 'nı kurmuştur. Sigarayla Savaşanlar çok kısa bir sürede uzun bir yolun katetmiştir.
1996 yılında 4207 sayılı kanunun çıkarılmasında önderlik etmiş ve daha sonra çocuk ve gençlerin sigaradan korunması, pasif içiciliğin önüne geçilmesi için ilköğretim okullarında eğitici programlar düzenlemiştir.
1997 yılında Türkiye'deki ilk sigara bırakma merkezini Sigarayla Savaşanlar kurmuş ve sigarayı bırakmak isteyen bağımlıların sigarayı bırakması için yeni yöntemler geliştirmiştir.
1998 yılından itibaren Duman Avcıları Yaz kampının organizasyonunu yapmıştır.
1999 yılında Sigarayla Savaşanlar Derneği 'ni ( Bugünkü adıyla Türkiye Sigarayla Savaş Derneği ) kurma çalışmalarını tamamlamıştır.
2008 yılında 4207 sayılı kanunun yeniden düzenlemesi aşamasında, kanunla ilgili olarak danışmanlık yapmış ve 1996 yılında yürürlüğe giren kanunun eksik yönlerini belirterek geliştirilmesine yardımcı olmuştur.
 
 
 
     
     
     
     
 
22851
 
 

 

Adres: Büyükdere cd. No:58 D:13 Osman Apt. Mecidiyeköy/İSTANBUL Tel: 0212 212 50 60 Faks: 0212 274 67 02 mail: bilgi@sigaraylasavasanlar.com.tr

2011(c) sigaraylasavasanlar.com.tr sitesi içerisinde yeralan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Sigarayla Savaşanlar Özel Sağlık Ltd.Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

 

     Sitemizi Nisan 2010 tarihinden itibaren  1000371   kişi ziyaret etmiştir.